#1 2016-02-25 10:52:11

jardeniaxx

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/20.pngGawędziarz

Zarejestrowany: 2014-10-28
Posty: 83
Punktów :   

podatki i własna firma

Czy sądzicie, że w Polsce płacimy najwyższe podatki w całej UNI? Chciałabym zainwestować w takie kompresory srubowe warszawa ale praktycznie wszystkie zarobione pieniądze pochłaniają mi podatki. Czy w takiej sytuacji warto zaciągać kredyt na rozwój firmy?

Offline

 

#2 2018-02-16 15:22:11

Dakrza

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/00.pngNowicjusz

Zarejestrowany: 2017-12-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: podatki i własna firma

Powiem ci tak, że podatki wszędzie są i będą. To i tak, że na początku wychodzisz nadal na plus. Chodzi o to, że otwierając firmę, wiesz już, że na samym początku kokosów zarabiać nie będziesz. Raczej jak przez pierwsze miesiące będzie się wychodziło na zero to jest dobrze. Często przez jakiś czas nawet dokłada się do biznesu. Tylko, że trzeba pamiętać iż taka sytuacja nie powinna się długo utrzymać. Jak się utrzymuje to znaczy, że albo ma się złą obsługę, albo proponowane usługi są złej jakości, albo ma się beznadziejną reklamę. Czasem lepiej zainwestować i część pracy papierkowej oddać pod jurysdykcję https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/ , a samemu bardziej się skupić na pozyskaniu klienta. I sprawieniu, że ten klient wyjdzie zadowolony. Także jeśli chodzi o kredyty to raczej bym się ich nie polecała. Raczej jak firma cienko przednie to taki kredyt może być tylko gwoździem do trumny.  Oczywiście nie mówię, że kredyty są złe, ale trzeba się zastanowić czy będzie się miało z czego je spłacać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
shaman king kontrola ducha www.minecraftofpoland.pun.pl darmowe programy na symbiana s60v3 kiedy dziewczyna stawia skapodrzewiakogwiazdziak grade2 rokowania