Forum Dla INTELIGENTNYCH


#1 2012-02-07 01:51:26

zagubiona

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/00.pngNowicjusz

Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 2
Punktów :   

rozmyślania nad myśleniem.

Kobieta i mężczyzna się różnią, nie da się tego w żaden sposób ukryć. Różnią się pod wieloma względami, budową anatomiczną, reakcjami, sposobem myślenia, a także potrzebami. Zamierzam napisać o jednej. Ba, nie wiem czy dotyczy ona kogokolwiek, czy mężczyznę, czy kobietę... Może nie.
Kiedy przychodzi moment, że dwoje ludzi ma iść ze sobą do łóżka, zazwyczaj ktoś czuje niedosyt. Jeżeli go czuje znaczy, że był to wspaniały stosunek, na który oboje czekali z taką samą intensywnością, że oboje, razem, wznieśli się na szczyt. Niestety, na takie szczyty nie wchodzi się codziennie, do tego takich szczytów nie osiąga się zazwyczaj wiele. To dlatego, że partnerzy znają się nawzajem. Oczywiście nie chodzi mi o cielesność, ona mniej więcej i w większości przypadków wygląda tak samo. Potrzeby psychiczne, ciche fantazje, stymulacja wyobraźni.
W jednym z artykułów jakiegoś pisma dla kobiet napisano, że płeć piękna może osiągnąć orgazm bez dotykania. Wystarczy rozmowa pełna podtekstów, jej fantazje, wszystko dzieje się w głowie. Wyobraźnia jest najlepszą przyjaciółką kobiety. W jej progach rozgrywają się najpiękniejsze scenariusze, takie o których nie da się opowiedzieć koleżance przy kawie, czy mężczyźnie przed czy po stosunku, nikomu. Nie ma najmniejszej potrzeby, to coś najbardziej prywatnego.
I kiedy tak zastanawiam się nad tym, jak dzwięki, światła, zapachy są w stanie wprowadzić w nas w niezwykłe nastroje, w których na nowo odkrywamy siebie i swoje najgłębsze zapotrzebowania, dochodzę do wniosku jak wielka jest niewiedza ludzi na ich własny temat. Jak wiele czasu z samym sobą mamy do nadrobienia. W natłoku codzienności zapominamy o sobie, o tym jacy jesteśmy, czego oczekujemy, co lubimy i przede wszystkim czego potrzebujemy. Przy okazji dobrej lektury delektujemy się potęgą naszych umysłów, która wtedy objawia się chwilą refleksji i czy zaskakującymi reakcjami na niektóre fragmenty. Potrafię zrobić się na prawdę wilgotna przy dobrze opisanym erotycznym momencie dobrej książki. Myślę, że nie tylko ja.
Co gdyby tak zacząć zgłębić się w sobie i poszukać odpowiedzi na dawno dręczące nas pytania, co gdyby na nowo znaleźć swoje ja, co gdyby nie bać się mówić o nim głośno, mówić głośno o myślach, tych najskrytszych, o fantazjach, o wszystkim o czym się nie mówi i może wreszcie dostać to czego się pragnie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bucktick.pun.pl www.crashdayforum.pun.pl www.forum-websitex5.pun.pl www.wale-z-axsa.pun.pl www.grupateoretyczna.pun.pl