Forum Dla INTELIGENTNYCH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Hobby
  •  » Jak zostać gwiazdą Instagrama?

#1 2022-08-19 21:31:29

iwo667

http://www.javase.pl/templates/SonyEricsson/images/ranks/00.pngNowicjusz

Zarejestrowany: 2022-08-19
Posty: 1
Punktów :   

Jak zostać gwiazdą Instagrama?

Konsekwencja jest kluczem. Chcesz się upewnić, że publikujesz posty co najmniej raz dziennie, ale nie więcej niż cztery razy dziennie. Jeśli Twoje konto ma mniej niż 5,000 followersów, najlepiej trzymać się tylko jednego postu dziennie. Jeśli próbujesz różnych typów treści i eksperymentujesz z różnymi stylami lub formatami, nie przejmuj się tym, ile postów masz na koncie - po prostu staraj się zachować spójność pod względem tego, kiedy i jak często je publikujesz.
Z drugiej strony, jeśli Twoje konto ma już tysiące lub miliony followersów (lub jeśli masz ambitny cel w głowie), może być korzystne dla uzyskania zauważenia i otrzymania lajków na Instagramie, publikując kilka razy każdego dnia - ale tylko wtedy, gdy nie wydaje się to wymuszone lub spam-like!

Na przykład: gdybym miał małą firmę, gdzie chciałem ludzi, którzy lubili moją firmę na Facebooku (powiedzmy, że byli głównie zainteresowani jogą), ale nie wiedzieli, gdzie jeszcze mogą znaleźć mnie online, wtedy mógłbym dążyć do dwóch postów dziennie: jeden koncentrujący się na ogólnych treściach, takich jak zdjęcia zrobione podczas moich podróży po świecie, podczas gdy inny koncentruje się specjalnie na produktach, które są związane bezpośrednio z powrotem do tego, co robimy najlepiej, co obejmowałoby więcej pracy graficznej wykonanej tutaj w siedzibie biura...

Offline

 
  • Index
  •  » Hobby
  •  » Jak zostać gwiazdą Instagrama?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.impressivehearts.pun.pl www.nascie.pun.pl www.avatarlegenda.pun.pl www.skrawmech.pun.pl www.simpleplan.pun.pl